Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Перше освітнє радіо для учнівської молоді «П.О.Р.Ш.» презентують на фестивалі Atlas Weekend

05 липня 2021 року, 14:09

У Києві на фестивалі Atlas Weekend презентують перше онлайн радіо «П.О.Р.Ш.» для учнівської молоді міста, яке створене за ініціативи столичного КНП «Освітня агенція міста Києва». Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«У перший день фестивалю на локації North stage із 14:00 на відвідувачів чекають 4 години насиченої програми: прямі включення, сюрпризи, подарунки, весела музична атмосфера та багато цікавого спілкування з гостями фестивалю», — розповів Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що під час презентації радіо «П.О. Р.Ш.» слухачів ознайомлять із новою концепцією шкільного радіомовлення, де кожен зможе стати новою зіркою радіоетеру. Абревіатура ж назви розшифровується, як перше онлайн радіо «Школа».

Як розповів директор КНП «Освітня агенція міста Києва» Бадрі Лолашвілі, уже з 1 вересня столичні школярі зможуть спробувати себе у радіожурналістиці. З дітьми працюватимуть професійні радіоведучі, медіапсихологи та медіаексперти, які ділитимуться своїм досвідом та порадами.

«Усі охочі матимуть можливість дослідити механізми створення інформаційних потоків, розробляти власні авторські програми та складати музичні підбірки. Окрім того, школярів навчатимуть медіаграмотності, критичному мисленню, а також розкажуть про основи журналістської етики», – додав Бадрі Лолашвілі.

Також Бадрі Лолашвілі розповів, що найближчим часом, в етері радіо «П.О.Р.Ш.» з’явиться блок новин, завдяки якому можна буде дізнатися й про найактуальніші освітні події Києва.

Довідково.

Долучитися до проєкту можна на сайті радіо або через додаток, який можна завантажити на Google Play або App Store.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]