Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Школи Києва з 2 травня розпочнуть прийом заяв до 1-х класів

27 квітня 2022 року, 10:54

Прийом документів у перші класи розпочнеться за графіком вже 2 травня і завершиться 31 травня. Цьогоріч документи будуть прийматися не тільки особисто, а й в електронному вигляді або у вигляді поштових листів. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«В умовах війни та воєнного стану ми зобов’язані забезпечити роботу всієї інфраструктури міста, в тому числі організацію освітнього процесу. Наголошую, що цього року зарахування до 1-х класів здійснюватиметься на підставі заяви одного з батьків майбутніх першокласників, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій, направлених нарочним, факсом, електронною поштою на адресу школи. Якщо до 31 травня у батьків немає можливості отримати медичну довідку для своєї дитини, це не є підставою для відмови у зарахуванні. Оригінали документів та медичні довідки подаються до закладу освіти не пізніше 23 серпня 2022 року включно», – зазначив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА додав, що пріоритет при зарахуванні до першого класу отримають наступні категорії дітей:
- ті, що проживають на території обслуговування закладу,
- зареєстровані внутрішньо переміщені особи,
- діти, чиї брати чи сестри вже навчаються в цій школі та дітей працівників цих закладів.
Нагадуємо, що у минулому навчальному році в столиці до першого класу записалось понад 32 тисяч першокласників.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]