Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: «У столиці введено жорсткий контроль за виконанням рішення про призупинення освітнього процесу в навчальних закладах»

12 березня 2020 року, 14:53

У столиці перший день призупинення освітнього процесу в навчальних закладах почався з перевірки: чи всі дотримались відповідного рішення. За результатами перевірки, майже всі освітні заклади обмежили відвідування, а ті, які попри наявне рішення продовжили навчання, у найкоротший термін також мають бути закриті. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Міська влада розпорядилася закрити всі заклади освіти згідно з рішенням Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. І воно стосується всіх без винятку! Тому ми разом із фахівцями Держпродспоживслужби проводимо перевірку, чи всі відповідально виконують розпорядження. Перші результати показали, що всі заклади освіти, які підпорядковані місту, призупинили навчальний процес, а діти продовжують навчання вдома. Про випадки ухилення від виконання розпорядження з різних причин ми вимушені будемо повідомляти правоохоронні органи. У найкоротший термін, підкреслюю, усі школи, садочки та заклади професійно-технічної освіти будуть закриті для відвідування учнів та вихованців! Давайте відповідально ставитися до здоров’я власного, наших дітей та нашого оточення!» – зазначив Валентин Мондриївський.

Також він додав, що під час тимчасового призупинення освітнього процесу у київських школах навчальний процес триває в інших формах. Виконання навчальних планів освітніх програм може здійснюватися шляхом використання різних форм дистанційного навчання, що рекомендовані закладам загальної середньої освіти.

Уся інформація про електронні освітні ресурси для учнів та вчителів розміщена на сайті Департаменту освіти і науки КМДА, Київського університету імені Бориса Грінченка та КНП «ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА»:

https://don.kyivcity.gov.ua/content/profilaktyka-koronavirusu.html,

urok.ippo.kubg.edu.ua,
kievoit.ippo.kubg.edu.ua

та на сайті «Столичний центр відкритої освіти» vo.ippo.kubg.edu.ua.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]