Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Усі педагогічні колективи мають чіткі інструкції щодо дій в разі надзвичайної ситуації

10 лютого 2022 року, 16:23

Спеціальний навчально-методичний центр вже три тижні проводить тематичні навчання із педагогічними колективами у школах щодо дій у разі надзвичайних ситуацій. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Є чіткі інструкції, що мають робити відповідальні особи в закладах освіти у разі виникнення надзвичайної ситуації. Ці інструкції розроблені фахівцями з цивільної оборони і затверджені на державному рівні. Тому ініціатива деяких вчителів, які публікують у соцмережах та шкільних групах інформацію, що лякає не тільки дітей, а й їхніх батьків, є такою, що дестабілізує ситуацію у суспільстві», – заявив Валентин Мондриївський.

Також він підкреслив, що батьки, у першу чергу, мають заспокоїти своїх дітей та проінструктувати їх на випадок надзвичайної ситуації. А саме – у жодному разі не панікувати, а чітко дослухатися до інструкцій відповідального викладача чи директора школи.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]