Версія для людей із вадами зору

Відділення екстреної медичної допомоги № 7 у Подільському районі стане одним із найбільших у Києві (+фото)

15 червня 2021 року, 16:12

Місто постійно спрямовує зусилля на розвиток і вдосконалення служби екстреної медичної допомоги, у тому числі і на реконструкцію відділень КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва». Так, після реконструкції відділення № 7 у Подільському районі стане одним із найбільших та найфункціональніших у столиці. Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко за підсумками перевірки будівельних робіт на об’єкті.

«Досвід останніх років показав, наскільки важливо, аби екстрена допомога такого мегаполісу як Київ постійно розвивалась та вдосконалювалась. І це питання не лише швидкості, а і якості послуг для киян, справності карет швидкої допомоги, безпечних та зручних умов праці для медичних працівників», – пояснила вона.

Ганна Старостенко розповіла, що нещодавно розпочалася реконструкція будівлі відділення екстреної медичної допомоги № 7 на просп. Свободи, 22, на яку бюджетом міста передбачено вже 30 млн грн.

«Аби забезпечити високу якість послуг, необхідно не просто відремонтувати приміщення, а й адаптувати його до сучасних вимог. Саме тому площа будівлі буде вдвічі збільшена за рахунок розширення цокольного поверху. Це дозволить обладнати його допоміжними приміщеннями, складом для медичних препаратів тощо. Адже це відділення надає екстрену медичну допомогу понад 200 тисячам мешканців Подільського району. За рік бригади відділення здійснюють понад 35 тисяч виїздів на виклики», – зазначила вона.

Як наголосив директор комунального підприємства «Інженерний центр», голова постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв, проводиться не просто ремонт Центру, а його реконструкція.

«Ми проводимо не просто ремонт вже існуючого закладу, в якому з 1986 року не виконувалось жодних робіт, а повністю реконструюємо центр та збільшуємо його площу для ефективнішого функціонування медичної установи. У будівлі вже виконані демонтажні роботи та проведено мурування зовнішніх і внутрішніх стін. Зараз іде стяжка та прокладається опалення. Тим часом у прибудові виконується зняття родючого шару ґрунту та розробляється котлован майбутньої прибудови», – розповів він.

На сьогодні у Києві у складі КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва» функціонує 23 відділення в усіх районах міста. У середньому кількість виїздів на виклики в Києві складає 1500 на день.

За словами Ганни Старостенко, у рамках розвитку мережі екстреної медичної допомоги міська влада також виділяє кошти на розширення автопарку карет швидкої допомоги та зміцнення матеріально-технічної бази підприємства.

Реконструкція відділення екстреної медичної допомоги № 7 у Подільському районі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua