Версія для людей із вадами зору

Вихованці дитячого будинку «Берізка» отримають гігієнічні набори з нагоди Всеукраїнського Місяця Червоного Хреста

11 квітня 2019 року, 12:43

12 квітня о 12:00 Київська міська організація Товариства Червоного Хреста передасть 1040 гігієнічних наборів Київському міському будинку дитини «Берізка».

У цьому будинку виховують 150 дітей-сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків. Це спеціалізований заклад медико-соціальної реабілітації для сиріт з органічними ураженнями нервової системи та дітей, що народжені ВІЛ-інфікованими матерями, зокрема дітей з ВІЛ/СНІДом.

До гігієнічних наборів входять, зокрема, підгузки, потреба в яких у будинку дитини «Берізка» чи не найбільша. За день там використовують у середньому 450 підгузків.

Гігієнічні набори прибули до України з Німеччини завдяки ініціативі Товариства та багаторічній праці з партнером – Німецьким Товариством Червоного Хреста.

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України – сприяння органам державної влади України у їхній діяльності в гуманітарній сфері. Підтримка дітей, які потрапили у складні життєві умови – серед пріоритетів Товариства.

 

Місце проведення заходу: вул. Кубанської України, 4.

Контактна особа: голова Київської міської організації Товариства Червоного Хреста в Україні Тетяна Гоєнко (067 490 03 61).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua