Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Кількість киян, у яких підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася ще на 37 людей. Один випадок – летальний»

25 квітня 2020 року, 11:25

Кількість киян, у яких за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася ще на 37 людей. Один випадок – летальний. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Кількість киян, у яких за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася ще на 37 людей. Четверо з них – медики. Один випадок за минулу добу - на жаль, летальний. Загалом у в столиці вже 1159 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – зазначив мер столиці.

Він повідомив, що захворіли: 22 жінки віком від 26 до 79 років. І одна дівчина до 17 років. 11 чоловіків від 18 до 82 років. Та троє хлопців віком до 17 років.

Трьох пацієнтів госпіталізували в столичні лікарні. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків. Видужало за добу 7 киян. Усього за цей час вилікувалися 60 осіб.

«Нагадаю, що поминальні дні перенесені на 6 червня. Доступ до кладовищ у столиці обмежений. Тому не йдіть цими вихідними на кладовища. Залишайтеся вдома. Бережіть себе!», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]ua