Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ продовжить підтримувати медиків, освітян, працівників комунальних підприємств та оновлювати міську інфраструктуру

23 квітня 2021 року, 12:26

Видатки столичного бюджету збільшили майже на 10 млрд гривень. Ці кошти підуть на підтримку медиків, освітян, працівників комунальних підприємств та оновлення міської інфраструктури. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Хочу наголосити, що Київ продовжує підтримувати столичних медиків, освітян, працівників комунальних підприємств. Продовжує оновлювати міську інфраструктуру. Тому вчора на сесії Київради ми – абсолютною більшістю голосів – ухвалили зміни до бюджету столиці та Програми економічного та соціального розвитку. Таке рішення підтримали депутати всіх фракцій Київради. Видатки бюджету міста збільшили майже на 10 млрд гривень», – повідомив Віталій Кличко.

Так, на сферу освіти депутати виділили додатково майже 750 мільйонів. Ці кошти підуть, зокрема, на збільшення зарплатні столичним освітянам.

На охорону здоров’я додали 790,5 млн грн. Ідеться, зокрема, про збільшення доплат київським медикам, що працюють у виїзних бригадах, на швидких, які щодня рятують життя хворих на коронавірус.

Також збільшили видатки на транспорт та дорожнє господарство – на 5,5 млрд грн. Це гроші і на будівництво метро, шляхопроводів, на оновлення інфраструктури міста.

Збільшили і фінансування житлово-комунальної сфери на 1,5 млрд грн. Ці кошти дозволять розширити програму тепломодернізації столичних будинків 70/30. Щоб ремонтувати та купувати нові ліфти. Оновлювати парки, дитячі та спортивні майданчики в місті.

Збільшили фінансування і сфер соціального захисту, культури, спорту.

«Сьогодні ми робимо все, щоб втримати ситуацію – і епідеміологічну, й економічну. Пандемія спричинила кризу, яку світ долатиме ще довго. Але необхідно, в першу чергу, підтримувати тих, від кого сьогодні залежить здоров’я і життя людей, від кого залежить навчання наших дітей. Та тих, хто працює на життєзабезпечення нашого міста і комфорт його мешканців. І ми це робимо!» – наголосив Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]