Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада розпочала процедуру створення Національного військового меморіального кладовища

20 квітня 2023 року, 13:31

Київрада ухвалила сьогодні дуже важливе рішення – відвела землю і, фактично, розпочала процедуру створення Національного військового меморіального кладовища в Биківні. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив мер столиці Віталій Кличко.

«За створення Меморіалу відповідає держава і місце визначив уряд. Столиця ж готова всіма можливими способами сприяти створенню Меморіалу наших героїв. Раніше ми підтримали пропозицію уряду щодо створення військового кладовища на Лисій горі. Але у громадськості вона підтримки не знайшла. Тому тепер ідеться про Биківню. 8 гектарів землі в цій місцевості – у власності міста. І сьогодні ми відвели їх, фактично, розпочавши процедуру організації Меморіалу. Поруч – близько 90 гектарів – земля державна. Відтак, загальна площа Національного військового меморіального кладовища сягне майже 100 гектарів», – зазначив Віталій Кличко.

Цей масштабний Меморіал побудують у західній частині Національного заповіднику «Биківнянські могили».

«Мова йде про територію пам’яті, місце вшанування героїв, які поклали життя за незалежність та волю нашої держави», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]