Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Міська влада повернула у комунальну власність фонтан на Хрещатику, 25»

07 травня 2018 року, 12:14

Столична влада повернула у комунальну власність фонтанний комплекс на вулиці Хрещатик, 25, який у 2009 році незаконно передали приватному товариству і з того часу неодноразово перепродавали.

Фонтан не працював, а його допоміжні приміщення використовувалися не за призначенням. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Після ретельного вивчення історії справи, у грудні 2016 року міська влада розпочала процес повернення фонтанного комплексу на Хрещатику до власності територіальної громади. КМДА звернулась до Київської міської прокурати із заявою про вчинення кримінального правопорушення за фактом шахрайського заволодіння об’єктом комунальної власності територіальної громади столиці», – зазначив Віталій Кличко.

Прокуратура провела досудове розслідування, в рамках якого подано позов до незаконних власників в інтересах держави в особі Київської міської ради за участю балансоутримувача об’єкта про витребування нерухомого майна.

«26 квітня 2018 року цього року Господарський суд Києва виніс рішення про задоволення позову та повернення із незаконного володіння фонтанного комплексу на Хрещатику, 25, – зазначив Віталій Кличко. – Я вважаю це рішення справедливим. І тепер ми фонтан відремонтуємо, і він стане окрасою центральної вулиці столиці».

Він також зауважив, що місто висловлює подяку співробітникам Київської міської прокуратури за допомогу у захисті та поверненні майна киян.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua