Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Місто надаватиме фінансову допомогу учасникам добровольчих формувань територіальної громади Києва, які виконують бойові завдання

14 липня 2022 року, 16:50

Київ надаватиме фінансову допомогу учасникам добровольчих формувань територіальної громади столиці, які виконують бойові завдання. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив за підсумками засідання Київради.

«Київ живе в умовах воєнного стану. І ми повинні забезпечувати заходи як для належної оборони столиці, так і для функціонування та виживання підприємств міста, для комфорту його мешканців. Ми повинні дбати про наших захисників. Тому одне із сьогоднішніх рішень про те, що місто надаватиме фінансову допомогу учасникам добровольчих формувань територіальної громади Києва, які виконують бойові завдання», – наголосив Віталій Кличко.

Також місто запровадило заохочувальну відзнаку Київського міського голови для героїв, які під час широкомасштабної агресії росії виявили мужність та патріотизм і своєю професійною або волонтерською діяльністю сприяли обороні столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]