Віталій Кличко: На всіх зустрічах, в усіх розмовах у Мюнхені – два ключових питання: надання Україні якомога швидше необхідної зброї та майбутня відбудова й модернізація нашої держави
На всіх зустрічах під час Мюнхенської конференції з безпеки обговорюють два ключових питання. Перше – надання необхідної зброї Україні і якомога швидше. Друге – майбутня відбудова й модернізація України. Чіткий план ми повинні мати вже сьогодні. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
«Взяв участь у відкритті Мюнхенської конференції з безпеки. Цього року головна тема Мюнхену – війна в Україні, посилення допомоги нашій державі, в першу чергу – озброєнням. Та те, яким буде відновлення України після нашої перемоги. Також зустрівся з делегацією сенаторів на чолі з Мітчем Макконелом – нині лідером меншості в Сенаті США. Ще із однією делегацією – представників більшості в Сенаті, зустрінуся завтра», – зазначив Віталій Кличко.
Він зазначив, що з американськими партнерами говорили про те, якою українці бачать свою перемогу в цій загарбницькій війні, що розв’язала росія, та яка потрібна допомога для цього.
«На всіх зустрічах, в усіх розмовах – два основних моменти: надання необхідної зброї і якомога швидше! Та майбутня відбудова й модернізація України. Чіткий план ми повинні мати вже сьогодні. Зокрема, про це говорив також під час зустрічі з президентом із глобальних справ одного з найбільших інвестиційних банків світу – Goldman Sachs, Джаредом Коеном. Партнери готові інвестувати в Україну після завершення війни. І що важливо, готові долучитися з експертною оцінкою плану і втілення подальших реформ. Аби інвестиції були захищеними і працювали на благо всіх українців», – підкреслив Віталій Кличко.
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]
