Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Опори освітлення на Шулявському мосту генпідрядник мінятиме власним коштом. Також він повинен відшкодувати збитки власникам пошкоджених авто

16 грудня 2020 року, 12:23

Опори освітлення на Шулявському мосту генпідрядник мінятиме власним коштом. Також він повинен вішкодувати збитки власникам пошкоджених авто. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Вчорашній інцидент на Шулявському мосту обурив киян. І я також обурений тим, що на шляхопроводі, відкритому рік тому, впали три опори освітлення. На новий міст підрядник дав гарантію 50 років! Повідомлю, що фахівці обстежили всі опори освітлення. Ті, що викликали сумніви щодо надійності укріплення, – демонтували. Вночі підрядник здійснив демонтаж шести опор. І оперативно встановить стовпи з посиленням несучої конструкції. Підкреслю: генпідрядник, який давав гарантію на експлуатацію об’єкту, здійснить всі роботи власним коштом!» – підкреслив Віталій Кличко.

Також «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд», як замовник будівництва, звернеться в суд щодо відшкодування підрядником збитків за пошкоджені автомобілі киян.

Мер столиці нагадав, що вчора він і «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» звернулись до правоохоронців: встановити причини падіння трьох опор, щоб винні в цьому понесли відповідальність.

 «Підкреслю: за якість робіт на об’єкті відповідає генпідрядник. Висновки щодо якості робіт та безпечності експлуатації об’єкту надає компанія з технічного нагляду – як незалежна організація. Прокуратура столиці порушила кримінальну справу за статтею «Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд». І ми розраховуємо, що розслідування буде оперативним і прозорим, щоб усі винні понесли відповідальність. Я в цьому як мер столиці, який відкривав міст, зацікавлений найбільше! Бо розумію, що це – моя репутація!» – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]