Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як будують новий дитячий садочок у Святошинському районі (+фото, відео)

14 липня 2021 року, 14:35

У Святошинському районі столиці завершують будівництво нового дитячого садочка на 130 місць. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав мер Києва Віталій Кличко. Він також опублікував відео про те, як триває будівництво об’єкта.

«Місто продовжує будувати нові дитячі садочки і школи та оновлювати діючі заклади освіти. Роботи сьогодні тривають на 24 об’єктах. Наприклад, уже невдовзі завершимо будівництво нового дитсадка на 130 місць у Святошинському районі, на вулиці Бахмацькій. Там звели 2 поверхи приміщення, встановили вікна та двері. Завершили вже роботи з прокладання всіх комунікацій. У тому числі – й нової, сучасної вентиляційної системи. У садочку буде і свій теплопункт, за допомогою якого регулюватимуть температуру в приміщенні закладу», – зазначив Віталій Кличко.

У садочку встановлять сучасне ігрове інтерактивне обладнання, облаштують кілька окремих музичних класів. Новий садочок буде безбар’єрним.

«Нагадаю, що за останніх кілька років у Києві побудували 9 нових шкіл та збудували або капітально оновили 33 дитячих садочки. А 1 вересня відкриємо нову школу в Солом’янському районі столиці», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]