Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко поспілкувався в Давосі з Борисом Джонсоном та вручив йому звання Почесного громадянина міста Києва

18 січня 2023 року, 21:06

Мер Києва Віталій Кличко поспілкувався в Давосі з великим другом України Борисом Джонсоном та вручив йому нагороду від української столиці – звання Почесного громадянина міста Києва. Рішення про його присвоєння Київрада схвалила наприкінці листопада минулого року. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Борис Джонсон неодноразово відвідував українську столицю і в мирний, і в найдраматичніший час нашої боротьби проти російського агресора. Як прем’єр Великобританії Борис Джонсон робив все можливе для допомоги Україні. І продовжує підтримувати нас та переконувати в необхідній підтримці цивілізований світ», – підкреслив Віталій Кличко.

Борис Джонсон подякував за відзнаку і висловив переконання, що українці переможуть у боротьбі за свою свободу.

«путін зробив катастрофічну помилку. А все, що ми, друзі України, маємо робити зараз — це продовжувати підтримувати Україну танками, літаками, фінансовими ресурсами, усім необхідним. Поки Україна переможе. Україна – вільна, суверенна, незалежна європейська країна!» – наголосив Борис Джонсон.

Нагороду Борису Джонсону мер Києва вручив в Українському домі в Давосі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]