Віталій Кличко привітав литовців зі сторіччям відновлення державності: «Ми вдячні за принципову позицію, за ту допомогу і підтримку, які надає Литва в складний для України час» (+відео)

14 лютого 2018 року, 18:04

Мер Києва Віталій Кличко привітав Литву зі сторіччям відновлення державності, яке країна відзначатиме 16 лютого. Відеопривітання Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці в мережі Фейсбук та в Twitter.

«Наші литовські браття! Хочу привітати вас з важливою для вашої країни датою – сторіччям відновлення державності! Сьогодні Литва показує приклад того, як повинна розвиватися демократична європейська держава. Ми щиро радіємо вашим успіхам, переймаємо досвід, розвиваємо співробітництво. І ми вдячні за принципову позицію, за ту допомогу і підтримку, які надає Литва в складний для України час», – йдеться у привітанні мера української столиці.

Віталій Кличко побажав Литві і всім її громадянам процвітання, миру і успішного руху вперед у важливій справі – побудові сильної і впливової європейської держави.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13