Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко привітав українців із Днем Гідності і Свободи: «Гідність – це любити свою країну і вірити в неї»

21 листопада 2019 року, 11:59

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців із Днем Гідності і Свободи. Та закликав і надалі відстоювати європейський шлях розвитку держави, за який сотня українських патріотів поклали життя на Майдані і який сьогодні українці захищають на сході країни. Звернення Віталій Кличко оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні Україна відзначає День Гідності і Свободи. 6 років тому, 21 листопада, уряд Януковича-Азарова вирішив призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, і українці почали виходити на Майдан. За майбутнє України, за її європейський вибір», –  наголосив Віталій Кличко.

Мер столиці згадав напружений саміт у Вільнюсі  28-29 листопада 2013 року. Коли всі – і європейські політики, й українські – до останнього не втрачали надії, що Янукович таки підпише угоду про асоціацію. 

«Цього не сталося... І українці показали, що не «проковтнуть» такого. Далі було побиття студентів. Три місяці Майдану. Криваві дні лютого 2014-го, коли Україна втратила сотню найвідданіших патріотів... Мені завжди емоційно складно згадувати ті дні, тижні і місяці. Тривога, втома, біль, рішучість і неймовірна гордість за людей. Гідних і вільних. За тих, хто був поруч – не тільки в Києві на Майдані, а й на площах в інших містах України, в інших країнах, де виходили на підтримку боротьби українців. Ми довели, що разом, згуртувавшись заради високої мети і майбутнього, ми здатні перемагати!  Нам і далі доводиться доводити це і боротися. Бо вибір України і сьогодні під страшною загрозою. Бо триває російська агресія і країна живе у війні. Гинуть наші захисники. Та ми – вільні люди і гідні жити в незалежній, європейській державі. Тому переможемо!» – наголосив Віталій Кличко. 

Він закликав людей не втрачати віри в себе та в свою країну.

«Гідність – це те, що ми робимо кожного дня. Це  наші справи. Це те, як ми ставимося до людей поруч і до своєї країни. Що готові  подолати заради її майбутнього і майбутнього наших дітей. Гідність – це любити свою країну і вірити в неї», – написав Віталій Кличко. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua