Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко привітав військових із Днем Збройних Сил України та нагородив захисників і родини загиблих киян-військовослужбовців

06 грудня 2022 року, 13:31

Мер Києва Віталій Кличко привітав військових з Днем Збройних Сил України та нагородив захисників і родини загиблих киян-військовослужбовців.

«Сьогодні важливий день для всіх українців. Ми вітаємо наших захисників і дякуємо Збройним Силам України. За їх професіоналізм, відвагу, за героїчну оборону нашої держави. Наші воїни дивують сьогодні весь світ. Ними захоплюються, про них пишуть іноземні ЗМІ і знімають репортажі та документальне кіно. Та ціна військової справи – надто висока. В холод, у багнюку, під пекельним вогнем ворога українські військові захищають нашу землю, відбивають атаки ворога та звільняють окуповані російськими варварами території», – підкреслив мер столиці.

Він наголосив, що у боротьбі за свою незалежність та волю Україна втрачає найвідданіших і найсміливіших патріотів. Тих, хто мав би будувати успішну і сильну Україну.

«Ми шануємо подвиг кожного захисника, кожної захисниці. Бо кожне покладене життя – за перемогу і майбутнє України. Наше завдання сьогодні – продовжувати працювати в тилу, підтримувати наші Збройні Сили та спільно робити все для перемоги. Ми довели, що українці – не бояться і не скорюються. Разом ми вистоїмо і переможемо! Слава Україні! Слава її героям!» – наголосив Віталій Кличко.

Мер столиці нагородив медалями «Честь. Слава. Держава» посмертно 4 жінки-військовослужбовиці. Нагороди отримали члени їхніх родин – чоловіки, мами, діти. А також медалі вручили 10 киянам-військовим, які були поранені і отримали інвалідність, захищаючи Україну в 2014-2022 роках.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]