Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Сьогодні в аптеки комунальної мережі «Фармація» надійде 25 тисяч марлевих масок, які шиють українські підприємства»

30 березня 2020 року, 12:23

Сьогодні в аптеки комунальної мережі «Фармація» надійде перша партія – 25 тисяч захисних марлевих масок. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Сьогодні в аптеки комунальної мережі «Фармація» надійде перша партія – 25 тисяч захисних марлевих масок, виготовлення яких ми замовили в українських виробників. Їх продовжують шити. Очікуємо ще 75 тисяч таких масок. Також очікуємо на поставку медичних масок, що місто замовило закордоном», – повідомив мер столиці.

Він зазначив, що в опорні лікарні та інші медзаклади вчора місто передало більше  тисячі костюмів індивідуального захисту для медиків.  Віталій Кличко також нагадав, що апаратів штучної вентиляції легень у київських лікарнях сьогодні – 380.

Разом із тим, мер столиці прокоментував інформацію деяких ЗМІ про якість закуплених столицею експрес-тестів та того факту, що Іспанія, ніби-то, відмовилася від подібних тестів.

«Зазначу: компанія Bioeasy з 12 березня 2020 року має сертифікат на продаж чотирьох видів експрес-тестів. Іспанія відмовилася від партії тестів на антиген. Україна ж отримала тести на антитіла. У цьому їх відмінність! Тести, що отримав Київ сертифіковані в Україні», – наголосив Віталій Кличко.

Також міська влада закупила і встановила обладнання для ПЛР – інший вид тестування, що дозволяє досліджувати матеріал слизової пацієнта. Наразі Київ очікує нову партію такого обладнання.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]