Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Сподіваємося, що динаміка захворювання в столиці не зростатиме, і ми зможемо почати запроваджувати послаблення»

27 квітня 2020 року, 12:14

Столична влада сподівається, що динаміка захворювання в місті не зростатиме і це дозволить розпочати запроваджувати послаблення обмежень. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Ми всі сподіваємося, що динаміка захворювання в столиці не зростатиме. І ми робимо все для цього. Щоб, нарешті, почати запроваджувати послаблення. Щоб бізнес працював, щоб економіка оживлялася. Щоб місто поступово поверталося до звичного життя», – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що дуже важливими будуть наступних два тижні. Головне, щоб у місті різко не збільшилася кількість хворих.

Тому мер Києва вкотре закликав усіх дотримуватися елементарних правил.

«Я розумію, що всі втомилися. Розумію, що ресурси в людей закінчуються. Що бізнес і підприємства повинні працювати. Це потрібно і місту. Бо бюджет столиці поповнюється тими, хто працює. Але тільки разом, спільними зусиллями, ми зможемо подолати цей виклик і вийти із кризи!» – додав Віталій Кличко.

Він нагадав, що столична влада ухвалила низку рішень, що в її компетенції, для підтримки малого і середнього бізнесу. Так, запроваджено 50 відсотків знижки на сплату за оренду комунального майна для підприємців. А тих, хто не працює під час обмежень, – взагалі звільнили від сплати. Вони платять символічну 1 гривню. Також, з 1 березня до 30 квітня фізичних осіб-підприємців звільнили від сплати єдиного соціального внеску.

Разом із тим, зауважив Віталій Кличко, столичні підприємці можуть скористатися послугою «часткового безробіття» на період дії обмежень. Для її отримання потрібно звернутися до Центрів зайнятості за місцем реєстрації як платника єдиного внеску. Також почали діяти «кредитні канікули». На час обмежувальних заходів підприємців звільнили від кредитних виплат. Київрада виділила кошти на відновлення програми фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua