Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Сумний день для Києва та України. Ми прощаємося з Романом Ратушним. Саме такі молоді люди, як він – майбутнє сильної і демократичної України (+фото)

18 червня 2022 року, 13:10

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у церемонії прощання з киянином, активістом, героєм захисником України Романом Ратушним, який загинув на Сході нашої держави.

«Сумний день для Києва і України. Сьогодні ми прощаємося з Героєм і Воїном. Роман Ратушний, молодий, розумний і активний. Людина честі і принципів. Таким я його знав. Таким знали його друзі і запам’ятає Україна. Він був відважним, нікого не боявся, хоч і отримував погрози, і ніколи не ховався. Роман пішов захищати Україну від початку широкомасштабного вторгнення російських варварів», – підкреслив Віталій Кличко в дописі в своєму Telegram-каналі.

Він згадав, як перед від’їздом на фронт Роман заїжджав у мерію, вони спілкувалися, обговорювали нові ідеї, будували плани.

«Я до останнього не вірив, що Роман загинув…Це велика втрата для столиці, для нашої держави. Бо саме такі, як Роман Ратушний – майбутнє сильної і демократичної України, – наголосив мер столиці. – Переконаний, ім‘я Романа буде увічнене в назві вулиці в Києві. А також житиме його справа захисту зелених зон Києва. Зокрема, Протасова яру. Мрія Романа здійсниться – Протасів яр залишиться зеленою зоною його рідного і улюбленого міста. Світла пам‘ять Роману…Справжньому Воїну!» – написав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]