Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «У будинку на Бурмистенка, який постраждав від вибуху, відновлено енерго- та водопостачання»

28 липня 2017 року, 20:57

У всі під’їзди будинку на Бурмистенка, окрім пошкодженого вибухом, відновлено постачання води, електрики та газу. А всі мешканці, які потребували відселення, отримали тимчасове житло у готелі-гуртожитку університету ім. Т. Шевченка. Про це в інтерв’ю телеканалу «Київ» заявив мер столиці Віталій Кличко.

«Після вибуху на місце події негайно прибули рятувальники ДСНС та «Київської служби порятунку». В результаті огляду з’ясувалося, що сталося обрушення перекриття між 1-м і 2-м поверхом в одному з під'їздів будинку. Причини вибуху з’ясовують правоохоронці. Національна поліція розпочала кримінальне провадження, і я сподіваюсь, що найближчим часом вдасться встановити причину цього вибуху. Попереднє припущення експертів – вибух через порушення правил користування газом», - розповів Віталій Кличко, коментуючи надзвичайну ситуацію.

Він зазначив, що на Бурмистенка, 12 у Голосіївському районі працює цілодобовий штаб, і з мешканцями ведеться робота.

Віталій Кличко підкреслив, що міська влада оперативно відселила з будинку 38 мешканців – це 16 сімей.

«Вони тимчасово поселені  в готель-гуртожиток Київського національного університету ім. Т. Шевченка. І я хотів би подякувати, зокрема, ректору, який відгукнувся і надав для постраждалих житло, обладнане всім необхідним», - сказав мер столиці.

За словами Віталія Кличка, після того, як завершиться перевірка технічного стану будинку, експерти зможуть дати висновок щодо способів відновлення пошкодженого під’їзду.

«Вже відновлено водо-, електро- та газопостачання в інших під’їздах будинку. Ми робимо все для того, аби мешканці не відчували незручностей, адже вони і так пройшли через велике випробування. Все, що залежить від міста, - ми виконаємо. Якщо буде ухвалено рішення про реконструкцію – будинок реконструюють, якщо ж ні – ми вирішуватимемо питання з переселенням мешканців у нове житло. І ми постійно будемо інформувати киян щодо вирішення цієї надзвичайної ситуації», - наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]