Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У «Київпастрансі» сьогодні хворіють на коронавірус 11 співробітників різних підрозділів

02 жовтня 2020 року, 12:25

На комунальному підприємстві «Київпастранс» сьогодні хворіють 11 співробітників різних підрозділів. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання із соцмереж.

«На сьогодні в підрозділах «Київпастрансу» зафіксували 11 випадків захворювання на коронавірус. Троє людей – працівники дирекції комунального підприємства. 2 випадки – в службі енергетичного забезпечення. Шість хворих – серед водіїв. Загалом із березня на підприємстві захворіли 43 працівника. Із них 32 вже одужали. Тому говорити про масовий характер захворюваності – не можна», – сказав Віталій Кличко.

Він наголосив, що громадський транспорт – це зона підвищеного ризику. Щодня його послугами користується понад 1 мільйон пасажирів. Щодня на маршрути виходять 350 автобусів, майже 330 тролейбусів та понад 260 трамваїв КП «Київпастранс».

«Тому контроль за дотримання протиепідемічних правил має бути суворим. Із початку пандемії місто посилило дезінфекцію рухомого складу комунального транспорту. Двічі на день всі автобуси, тролейбуси та трамваї обробляють спеціальними розчинами. Також кожен працівник «Київпастрансу» перед виходом на маршрут проходить медичний огляд. У випадку виявлення симптомів хвороби працівникам в обов’язковому порядку роблять тест на коронавірус. Тестують і колег, які контактували з хворим», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]