Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «У разі необхідності місто може розгорнути до 11 тисяч ліжок для лікування хворих на коронавірус»

17 вересня 2020 року, 19:38

У разі гострої необхідності столиця може розгорнути близько 11 тисяч ліжок для лікування хворих на коронавірус. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі «Українського радіо». 

Він також зазначив, що сьогодні в лікарнях столиці перебуває понад 600 пацієнтів, хворих на коронавірус. Але кількість тих, хто потребує госпіталізації, – стрімко зростає.

«Ми робимо все можливе, аби в разі потреби можна було забезпечити лікування всіх, хто його потребуватиме. Місто може, в разі гострої необхідності, розгорнути до 11 тисяч ліжок для лікування хворих на коронавірус. Також ми розглядаємо можливість залучати відомчі лікарні», – повідомив Віталій Кличко.

За його словами, сьогодні головне – не допустити інфекційного вибуху. Коли медична система може не впоратися з великою кількістю хворих.

«Кияни повинні зрозуміти, що хвороба не відступила. Ми всі втомилися від карантину. Від обмежень. Але треба розуміти, що у разі погіршення ситуації – буде колапс медицини. Якщо хворих буде в рази більше – буде велика проблема з лікуванням», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua