Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У столиці від коронавірусу найбільше помирають хворі у віці за 65 років (+відео)

23 листопада 2020 року, 12:22

У столиці від коронавірусу найбільше помирають хворі на коронавірус у віці за 65 років. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«За статистикою, найбільше помирають люди у віці за 65 років – 71 відсоток. А також у віці 50-65 років – 23 відсотки. Це, в основному, пацієнти, що мають супутні патології: цукровий діабет, ожиріння, хвороби серця. У них вірус викликає ускладнення. Загалом за період пандемії в столиці померли 496 жінок та 647 чоловіків», – сказав Віталій Кличко.

За словами мера, лікарі зазначають, що серед тих, у кого внаслідок хвороби виникають ускладнення, і люди, які пізно звертаються за медичною допомогою.

«Не в лікарню, а навіть до сімейного лікаря чимало людей звертаються тільки на 7-8 день після перших симптомів захворювання. Тим самим втрачають дорогоцінний час. Перш за все, при перших симптомах коронавірусу треба поінформувати свого сімейного лікаря. Сімейний лікар повинен опитати пацієнта і, за наявності симптомів Covid-19, направити до нього мобільну бригаду, яка візьме зразки на ПЛР-тест», – зазначив  Віталій Кличко.

Він підкреслив, що лікарі закликають не займатися самолікуванням і не вживати ліків, що не застосовують при вірусному захворюванні. І продемонстрував відеозвернення лікаря-пульмонолога, завідувачки інфекційним відділенням Київської міської клінічної лікарні № 17 Світлани Гук.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]