Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко у Вашингтоні зустрівся з керівництвом меморіального музею Голокосту та обговорив можливу співпрацю щодо створення меморіалу «Бабин Яр»

24 лютого 2016 року, 9:24

Мер Києва Віталій Кличко відвідав у Вашингтоні меморіальний музей Голокосту. Під час зустрічі з керівництвом музею Кличко обговорив можливу співпрацю і консультації щодо створення в Києві меморіалу пам'яті жертв Бабиного Яру.

«Ми маємо вшанувати пам'ять майже 100 тисяч невинних жертв, що загинули у Бабиному Ярі. Третина з них – євреї. У багатьох містах світу є музеї Голокосту. А в Києві досі не створили меморіал для увічнення пам'яті жертв. Восени цього року в Україні відзначатимуть 75-ту річницю страшної трагедії Бабиного Яру. І я переконаний, треба активно працювати над створенням національного меморіалу  пам'яті жертв Бабиного Яру. І ми це робимо», – наголосив мер Києва.

Він зазначив, що вже провів зустріч з керівництвом меморіального комплексу «Яд Вашем» в Єрусалимі.

«Оскільки проект створення меморіалу в Києві для нас важливий і непростий, ми плануємо реалізувати його, скориставшись найкращим світовим досвідом, залучивши найкращих експертів. Тому сподіваємося і на вашу допомогу і консультації», – звернувся до керівництва меморіального музею у Вашингтоні Віталій Кличко.

Мер Києва підкреслив, що меморіальний комплекс в українській столиці буде унікальним, оскільки це буде музей пам’яті на місці страшного злочину і великої трагедії. «Бо дуже важливо, щоб світ не забував про цей злочин перед людством, щоб така трагедія ніколи не повторилася», – наголосив Віталій Кличко.

У залі пам'яті музею Віталій Кличко разом з директором дослідницького центру при меморіальному музеї Голокосту у Вашингтоні Полом Шапіро запалили свічку біля пам'ятної стели жертвам Бабиного Яру.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua