Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: В столиці розпочали військові заняття з цивільними киянами аби підвищити рівень захисту оборони міста

09 липня 2022 року, 12:26

У столиці розпочали військові заняття з цивільними киянами аби підвищити рівень захисту оборони міста. У першу чергу їх проходять працівники комунальних підприємств Києва та працівники райдержадміністрацій міста.  Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

«В першу чергу підготовку проходять працівники комунальних підприємств та працівники райдержадміністрацій столиці. Їм надають ключові знання, зокрема, з надання екстреної домедичної допомоги. В нинішніх умовах – це вкрай необхідно. Бо вісімдесят відсотків загиблих під час бойових дій – це люди, які втрачають багато крові. І важливо знати, як в умовах війни можна врятувати життя пораненому. Також постійно заняття проводять для різних підрозділів міської влади», – повідомив Віталій Кличко.

У подальшому до такої підготовки місто буде залучати всіх охочих. Такі заняття організують в кожному районі столиці.

План занять включає практичні дії і відпрацювання таких навичок: вогнева підготовка та порядок дій під час обстрілів противника; тактична медицина; інженерна підготовка та порядок поводження з вибухонебезпечними предметами; забезпечення цивільного захисту населення, дії в умовах радіаційного та хімічного забруднення.

Нагадаємо, у Києві діє об’єднаний навчальний центр із підготовки підрозділів Територіальної оборони та муніципальної безпеки столиці для відпрацювання спільних дій із протидії викликам збройної агресії росії.

Столична влада планує розширити програму підготовки населення до національного супротиву і розробити тренування для всіх категорій цивільного населення, зокрема для жінок, студентів та старшокласників.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]