Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко взяв участь у відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі. А також зустрівся з українськими біженцями

23 травня 2022 року, 20:00

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Також, разом із братом, мер столиці поспілкувався з учасниками форуму під час дискусії в рамках OpenForum, присвяченій подоланню Україною та Києвом наслідків російського широкомасштабного вторгнення. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні взяв участь у відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Одна з головних тем цьогорічного форуму – Україна.  Також зустрівся та поспілкувався в мерії Давосу з українськими біженцями, які тимчасово мешкають у Швейцарії. Це – переважно жінки з дітьми з Києва та області, з Харкова, Дніпропетровщини та інших регіонів України. Всі вони хочуть додому. Всіх цікавить, коли ми переможемо та можна буде повернутися в рідні міста», – повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що цікавилися українці і тим, що саме відбувається на Всесвітньому економічному форумі, і яку підтримку нашої країни обговорюють та обіцяють лідери держав і світовий бізнес.

«Я підкреслив, що ми розуміємо: доля України вирішується українцями, які героїчно б’ються сьогодні за свою землю і свою свободу. Але нам потрібна підтримка і допомога партнерів. Посилення санкцій проти російського агресора і єдність в цьому питання цивілізованого світу, без подвійних стандартів. Збільшення постачання зброї. Росія повинна відчути, що вона втратить через війну в Україні не тільки свої танки і велику частину армії. Росія залишиться вигнанцем і банкрутом. Про це також ми говорили з Володимиром під час дискусії в рамках OpenForum, присвяченій подоланню Україною та Києвом наслідків російського широкомасштабного вторгнення. Наступні дні зустрічатимемося з американськими та європейськими політиками, представниками великого бізнесу. Будемо пояснювати, що росія чинить геноцид українського народу, залучати допомогу. Зокрема, і на відновлення Києва та України після російських варварів», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]