Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко взяв участь в акції «Перша хвилина миру» з нагоди Дня пам'яті та примирення

09 травня 2018 року, 0:17

Мер Києва Віталій Кличко разом із іншими високопосадовцями держави взяв участь в акції «Перша хвилина миру» з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Захід відбувся у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

«Сьогодні ми згадуємо і шануємо тих, хто боровся з нацизмом, хто самовіддано і героїчно захищав свою землю. Із кожним роком все менше живих історій, все менше учасників і очевидців Другої світової, – зазначив Віталій Кличко. – І сьогодні кожен українець як ніколи розуміє справжню ціну словам «хвилина миру». Бо так само, як і понад 70 років тому, українцям зі зброєю в руках доводиться відстоювати цілісність та незалежність своєї держави. І кожен із нас вірить, що незабаром довгоочікуваний мир нарешті запанує в Україні».

Він зазначив, що українці мають пам'ятати та шанувати тих, хто у різні часи боронив нашу землю.

«І ми повинні робити все, щоб не повторювалися трагічні помилки минулого, які накрили тоді війною всю Європу. Нам потрібна єдність заради миру в нашій державі, заради спокою в Європі», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua