Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко, якому 19 липня виповниться 50 років, згадав у відео про події свого життя (+відео)

18 липня 2021 року, 17:28

Мер Києва Віталій Кличко, який 19 липня відзначатиме 50-річний ювілей, показав відео з основними моментами свого життя. Оприлюднив фільм Віталій Кличко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Друзі! Життя несеться швидко. Й інколи, згадуючи його моменти, думаєш: невже це все було зі мною? Чи хотів би я змінити щось, якби була така можливість? Мабуть, ні. Всі виклики, що долав, і всі радощі, які пережив – це моя історія. Й історія людей, які були поруч, і які сьогодні поруч зі мною. Колись я обрав своїм гаслом слова: Немає нічого неможливого! І це було і залишається моїм життєвим кредо. Бо так і є – якщо ти віриш в себе, в свою мрію, в свою справу і готовий працювати та битися до кінця. Переможного! З таким настроєм я й зустрічатиму завтра свої 50. Усього 50. Бо попереду ще багато історій!» – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко.

До фільму, зокрема, увійшли унікальні кадри з особистого архіву Віталія Кличка. А також – відео про початок кар’єри легендарного спортсмена, його шлях до чемпіонства в боксі. Відео про події з політичної діяльності Віталія Кличка – депутатство у Київраді, українському парламенті, участь у Революції Гідності та діяльність на посаді мера столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]