Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: За минулі роки моїх каденцій мера найбільшим викликом став початок широкомасштабної війни

07 червня 2024 року, 14:47

Початок широкомасштабної війни став найбільшим викликом для Віталія Кличка за всі 10 років, які він очолює столицю. Про це Віталій Кличко зазначив у дописі до відео, яке оприлюднив у своїх соцмережах. Він згадав, як столиця готувалася до можливих вуличних боїв. Та як у складних воєнних умовах вдалося втримати інфраструктуру міста.

«Згадуючи минулі роки моїх каденцій мера, звичайно, найбільшим викликом став початок широкомасштабної війни. Столиця повинна була захищатися, забезпечувати життєдіяльність міста, дбати про його мешканців. Діяти треба було швидко, ухвалювати непрості рішення. Виникла загроза облоги Києва. І ми готувалися до можливих вуличних боїв. Перші тижні були найскладнішими. Багато киян виїхали. Але місто жило. Лікарні приймали пацієнтів, рятувальні та комунальні служби працювали цілодобово. Ми інформували, які магазини та аптеки працюють, де можна отримати допомогу. Оперативно був створений Гуманітарний штаб міста, який акумулював запаси всього необхідного на випадок облоги. Ми залучали допомогу партнерів, щоб підтримати Територіальну оборону, яку розпочали створювати до початку повномасштабного вторгнення. Бронежилети, каски, обмундирування», – написав Віталій Кличко.

Він наголосив, що Київ вистояв завдяки єдності та участі в захисті міста кожного.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]