Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з мером Парижа, яка відвідала Київ. Мери підписали Угоду про дружбу і співробітництво між столицями України та Франції (+фото, відео)

15 квітня 2022 року, 12:12

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Парижа Анн Ідальго, яка відвідала українську столицю. Київ підписав зі столицею Франції Угоду про дружбу і співробітництво. Тож відтепер Париж – партнер Києва.

«Радий вітати членів делегації та висловити вдячність меру Парижа пані Анн Ідальго за її сміливість здійснити візит підтримки до столиці України у воєнний час. Київ вдячний мерії Парижа за всю надану гуманітарну допомогу, як у Франції – українцям, які вимушено стали переселенцями, так і за допомогу Україні та столиці», – сказав Віталій Кличко на зустрічі.

Мер Києва нагадав, що яскравим символом партнерських відносин між містами стала знакова подія, коли 22 березня 2022 року міська рада Парижу одностайно проголосувала за надання місту Києву статусу почесного громадянства. Цією відзнакою, яка вперше присуджена Парижем, і яку отримав Київ, Париж підтвердив підтримку та дружбу з українською столицею, яка сьогодні обороняється і виборює свою свободу.

«Столиця Франції Париж є важливим партнером для Києва. І столиця України прагне розвивати ефективні економічні відносини, реалізовувати спільні взаємовигідні проекти у різних сферах життєдіяльності міст. Зокрема, це стосується містобудування та транспорту; новітніх технологій; водопостачання; утилізації відходів; охорони здоров’я; освіти та культури. Та інших напрямів співпраці, що сприятимуть відбудові Києва та його зміцненню. І це важливо, що ми підписували Угоду про встановлення дружніх відносин між нашими містами – Києвом та Парижем», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]