Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з президенткою Бундестагу Німеччини Юлією Клекнер

11 березня 2026 року, 23:27

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з президенткою Бундестагу Німеччини Юлією Клекнер та подякував за підтримку України. Зокрема в подоланні енергетичної кризи взимку та передачі ракет до системи ППО. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Зустрівся з президенткою Бундестагу Німеччини Юлією Клекнер, яка відвідала Київ. Подякував за підтримку та допомогу партнерів. І в боротьбі України за свою свободу й незалежність, і в подоланні енергетичної кризи минулої зими. А також за передані днями Німеччиною ракети для Patriot. Це дуже важливо для ефективної роботи українських сил ППО в умовах масованих обстрілів українських міст російським агресором. Сьогодні міжнародні партнери повинні бути єдиними і рішучими в підтримці України. Щоб зупинити подальшу експансію путіна, яка цілком реальна. І Європа має це розуміти!», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]