Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко звернувся до киян, яким не байдуже майбутнє країни: Вступайте до територіальної оборони, щоб захистити свої родини та своє місто

15 лютого 2022 року, 12:48

Мер столиці Віталій Кличко закликав киян вступати до лав територіальної оборони, щоб захисти свої родини, своє місто і свою країну. Про це Віталій Кличко заявив у коментарі журналістам.

«Тільки в одному випадку ми зможемо захистити нашу країну: якщо не ховатимемося і пліч-о-пліч будемо боротися за незалежність і свободу України та її громадян. Усі разом! Тоді кожен агресор розумітиме, що отримає дуже жорстку відповідь. І я вдячний тим, хто вже доєднався до територіальної оборони Києва, і тим, хто вступить до її лав. Ми маємо сильну армію. Але сьогодні важлива воля і зусилля кожного громадянина дати відсіч тим, хто зазіхає на нашу свободу і територіальну цілісність. Хочу ще раз звернутися до киян, до українців, яким не байдуже майбутнє нашої держави – вступайте до лав територіальної оборони, щоб захистити свої родини, своє місто і свою країну», – закликав мер Києва.

Віталій Кличко зауважив, що столиця всіляко підтримує процес формування тероборони та виділила 110 млн грн для її фінансового забезпечення.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]