Версія для людей із вадами зору

Володимир Бондаренко: До обговорення проєктів публічних просторів Києва буде залучено громадськість

20 вересня 2021 року, 14:00

У столиці розробили Положення про публічні консультації під час планування громадських просторів із метою врахування думки громадськості щодо їх облаштування. Про це повідомляє Київська міська рада.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, положення розроблено відповідно до стандартів та рекомендацій Ради Європи про участь громадськості у процесах прийняття рішень та принципів демократичного врядування.

«Необхідно враховувати інтереси територіальної громади під час планування громадських просторів у місті Києві. У проєкті рішення Київської міської ради передбачено затвердження положення, яким буде врегульовано визначення публічних просторів, об’єктів публічних просторів, процедуру організації, проведення та врахування результатів публічних консультацій. Відтак кияни напряму будуть впливати на зовнішній вигляд, функціонал, наповнення місць, де вони проводять час», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що проєкт рішення наразі перебуває на розгляді постійних комісій Київської міської ради.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua