Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Бондаренко: Київський міський інформаційно просвітницький центр «Крим – це Україна» передано до сфери управління Київської міської ради

10 червня 2021 року, 15:09

Комунальну установу Київський міський інформаційно-просвітницький центр «Крим – це Україна» передано до сфери управління Київської міської ради. Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 червня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 93 депутати.

Мета роботи центру – допомога громаді українців Криму, сприяння розвитку культури корінних народів України, інформаційно-консультативна підтримка внутрішньо переміщених осіб із Автономної Республіки Крим, які проживають у столиці. Мова йде про адаптацію людей, інтеграцію у громаду Києва, взаємодію з органами державної влади та органами місцевого самоврядування столиці.

Ініціатором цього проєкту рішення став заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

«Київська міська рада як повноважний представник територіальної громади Києва створює належні умови для громадян України та сприяє зміцненню національної єдності і консолідації українського суспільства. Діяльність просвітницького центру спрямована на відродження української громади АР Крим та м. Севастополя, розвитку культури корінних народів України – кримських татар, караїм, кримчаків та національних меншин, які вимушені були покинути свої домівки та переїхати до столиці. Нашим завданням є збереження історичної та культурної спадщини корінних народів. У столиці створюють комфортне середовище, щоб забезпечити захист прав і свобод українців. Крим – це Україна», – наголосив Володимир Бондаренко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]