Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Бондаренко привітав українців з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим (+відео)

31 грудня 2021 року, 9:32

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко привітав українців з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

Він зазначив,  що в новому році міська влада розширить можливості для реалізації громадських ініціатив задля того, щоб представники громади змогли втілити свої перспективні проєкти для розвитку столиці.

«Вітаю з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, нехай всі незгоди залишаються в минулому. Щоразу напередодні Нового року ми озираємось назад й прагнемо винести з попереднього року те найкраще, що у ньому було. Ми будуємо наші плани на наступний рік та віримо, що напередодні Різдва трапляються дива. Я зичу кожному, щоб наступний рік став кращим за минулий, а в домівках завжди були затишок та тепло. І головне, щоб усі були здоровими, а в Україні панував мир. Бажаю кожній людині багато щасливих моментів, удачі та перемог. Міська влада докладає максимум зусиль задля покращення добробуту та підвищення рівня життя представників територіальної громади. З Новим роком та Різдвом Христовим», – звернувся Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко у відеозверненні за допомогою жестової мови привітав людей із порушеннями слуху та побажав миру, злагоди, здоров’я і кохання.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]