Версія для людей із вадами зору

Володимир Бондаренко: За останні кілька років у Києві було оновлено близько 500 парків та скверів

25 серпня 2021 року, 16:08

За останні кілька років у столиці було оновлено близько 500 парків та скверів, а також відкрито 10 нових фонтанів і 7 капітально відремонтовано. Про це розповів заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, так цьогоріч у столиці було відкрито після капітального ремонту Наводницький парк у Печерському районі з облаштованим фонтаном, другу чергу Пейзажної алеї та сквер у центрі міста – на Володимирському проїзді, 2, що між Михайлівською та Софійською площами, було добудовано парк «Троєщина».

«За ініціативою Київського міського голови Віталія Кличка у столиці облаштовують парки та сквери задля створення сучасних міських просторів для відпочинку. Так, наприклад, за останні кілька років було оновлено близько 500 парків та скверів, а також відкрито 10 нових фонтанів та 7 капітально відремонтовано. Команда на чолі з мером створює сучасне європейське місто, яке є інвестиційно привабливим для міжнародних партнерів. Пріоритетом для міської влади завжди буде забезпечення комфортних умов для життя киян та гостей столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що невдовзі буде відкрито після капітального ремонту парк біля озера Тельбін у Дніпровському районі та фітнес-парк «Озеро Лебедине» у Дарницькому районі столиці.

Нагадаємо, що спільно з офіційними представниками Литовської Республіки Київський міський голова Віталій Кличко 23 серпня відкрив після капітального ремонту Литовський сквер, який знаходиться навпроти Софійського собору.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua