Версія для людей із вадами зору

Восени оберуть кращого державного службовця 2018 року

15 травня 2018 року, 9:35

У вересні-жовтні відбудеться ІІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» за підсумками якого оберуть кращого державного службовця 2018 року. До червня триватиме другий тур конкурсу. Про це повідомили у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Основними завданнями конкурсу є виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади, виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, принципів державної служби тощо.

Державному службовцю конкурс дає можливість проявити свої найкращі фахові і моральні якості, адже від зусиль кожного управлінця та спеціаліста значною мірою залежить авторитет влади, чіткість і прозорість функціонування складного державного механізму, який повинен гнучко реагувати на запити суспільства, забезпечувати створення умов для досягнення високих стандартів життя громадян столиці.

Нагадаємо, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 Національним агентством України з питань державної служби оголошено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році.

У конкурсі можуть брати участь державні службовці, що займають посади категорій «Б» і «В» і мають стаж державної служби:

  • у номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менше трьох років, із них на керівних посадах – не менше одного року;
  • у номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менше двох років.

Більш детальну інформацію про проведення у 2018 році І та ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» можна знайти на сайті Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua