Версія для людей із вадами зору

Вячеслав Непоп: «Наступного року в Солом’янському районі розпочнеться будівництво житлового будинку для учасників АТО»

18 грудня 2019 року, 12:48

У 2020 році у Солом’янському районі за адресою: вулиця Качалова, 40 розпочнеться будівництво житлового будинку для учасників АТО та членів їхніх сімей. Функцію замовника будівництва здійснює КП «Спецжитлофонд». Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

На сьогодні вже розроблений проект 17-поверхового житлового будинку на 455 квартир. Загальна площа будинку – 33 762 кв. м, загальна площа квартир – 24 766,85 кв. м. Проект проходить державну експертизу.

Фінансування будівництва передбачено програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2020 рік. Орієнтовна тривалість будівництва становить 41 місяць.

«Міська влада виконує свої соціальні зобов’язання та послідовно підтримує бійців АТО, передаючи ключі від квартир тим, хто захищав наш мир та свободу, – зазначив Вячеслав Непоп. – У черзі на житло – більше трьох тисяч учасників антитерористичної операції, тож щороку місто реалізує проекти будівництва житла та поліпшення житлових умов для наших захисників».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua