Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Янголи спорту: рік пам'яті». У столиці вшанували пам’ять загиблих українських спортсменів і тренерів у Міжнародний день спорту на благо розвитку і миру

06 квітня 2023 року, 17:34

У столиці вшанували пам’ять загиблих українських спортсменів і тренерів у Міжнародний день спорту на благо розвитку і миру. Як зазначила директорка Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Юлія Хан, російська військова агресія на території України несе суцільну руйнацію та смерть.

«Проєкт «Янголи спорту» зібрав 200 історій спортсменів і тренерів зі всієї країни. Серед них – чемпіони світу, Європи, багаторазові переможці національних першостей з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Тут також є історії ветеранів спорту та тих, хто тільки починали свій спортивний шлях. Неможливо навіть уявити скільки всього вони б ще встигли зробити, якби війна не забрала в них життя», – розповіла Юлія Хан.

Подію «Янголи спорту: рік пам'яті» відвідали олімпійська призерка Ольга Саладуха, тенісист Сергій Стаховський, фристайліст, олімпійський чемпіон Олександр Абраменко, веслувальник-каноїст, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан, футболіст Владислав Ващук та гімнаст, олімпійський чемпіон Олег Верняєв.

За словами Олега Верняєва, з моменту повномасштабного вторгнення від рук ворогів загинули понад 250 спортсменів і тренерів.

«Дехто з них за життя свідомо взяв до рук зброю, пішов захищати нашу державу та загинув у бою. До інших російська ракета прилетіла в дім. Проєкт «Янголи спорту» зібрав історії атлетів, які більше ніколи не вийдуть на спортивні арени, не піднімуть синьо-жовтий стяг на п’єдесталах. Їх забрала війна. Кожна історія трагічної смерті українських спортсменів заслуговує на те, щоб її почув увесь світ. Вічна слава та низький уклін нашим Героям», – додав Олег Верняєв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]