Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

З 1 листопада усі шляхово-експлуатаційні підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» переводяться на цілодобове чергування

01 листопада 2016 року, 16:49

Щоб забезпечити своєчасне реагування та безпеку дорожнього руху у випадку різкого погіршення погодних умов, від сьогодні дорожники розпочинають чергування у цілодобовому режимі. Так, у дві зміни цілодобово чергуватимуть 109 снігоочищувачів, 109 солерозкидувачів, 62 трактори зі снігоочисним обладнанням, 32 навантажувачі посипальних матеріалів, 6 снігонавантажувачів, а також 15 одиниць багатофункціональної техніки, яку нещодавно Київ отримав з Німеччини.

Також усі підприємства корпорації мають необхідний запас посипальних і паливо-мастильних матеріалів для безперебійної роботи і оперативної обробки вулично-дорожньої мережі на випадок снігопадів.

Зазначимо, що упродовж останніх 10-ти днів, за несприятливих погодних умов, підприємства КК «Київавтодор» уже проводили превентивну обробку мостів, шляхопроводів, спусків і підйомів.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]