Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

З нагоди Всеукраїнського дня родини міська влада привітала багатодітні та творчі сім’ї столиці

15 липня 2016 року, 16:53

Сьогодні, 15 липня, у Колонній залі Київської міської адміністрації відбулося свято з нагоди Всеукраїнського дня родини, яке зібрало понад 400 учасників – батьків та дітей з багатодітних та творчих родин міста, а також тих, ким опікується Київський міський центр сім’ї. На свято родини завітала заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

«Місту надзвичайно важливо підтримувати київські родини, адже саме в умовах війни надзвичайно важливі родинний затишок та сімейні цінності. Особливо, коли мова йде про багатодітні родини та сім’ї, чиї батьки та сини зараз перебувають на фронті. Саме тому ми посилили підтримку таким родинам, щоб кожен воїн був впевнений, що його родина перебуває під надійним захистом влади», – наголосила вона.

Ганна Старостенко також нагадала, що на сьогодні у Києві налічується понад 12 тисяч багатодітних родин, де виховується близько 40 тисяч дітлахів. З них більше півтисячі сімей мають п’ять і більше дітей. Починаючи з 2004 року до травня 2016 року статус «Матері-героїні» присвоєно 614 жінкам-киянкам.

У рамках святкування всі сім’ї-учасники заходу отримали приємні подарунки від міської влади та громадських організацій, які ними опікуються. Крім того, на гостей заходу чекала цікава концертна програма, виставка рушників та унікальної, найбільшої у всьому світі колекції хусток.

Зазначимо, що Всеукраїнський день родини – свято відносно молоде і офіційно відзначається з 2012 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua