Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За 90 днів від початку повномасштабного російського вторгнення у столиці одружилися 3847 пар

25 травня 2022 року, 8:50

Від початку повномасштабного російського вторгнення у Києві одружилися 3847 пар. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«З кожним днем кількість новонароджених та новостворених сімей у столиці зростає. А це свідчить про те що у місті вирує життя: люди закохуються, одружуються, народжують дітей. Все це у нашому улюбленому місті Києві! З вірою у майбутнє і нашу перемогу!» – наголосив Микола Поворозник.

Крім того, за період повномасштабної війни у Києві народилося 2484 малюки:1288 хлопчиків та 1196 дівчаток. Серед новонароджених – 58 двієнь.

«Щиро зичу новонародженим та їхнім батькам міцного здоров’я та мирного неба, а новоствореним родинам – безмежного кохання, благополуччя та щастя! Перемоги усім нам!» – сказав Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]