Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

За три роки із Системи обліку публічної інформації КМДА користувачі завантажили понад 68 000 документів

19 червня 2017 року, 16:56

За три роки із Системи обліку публічної інформації користувачі офіційного веб-порталу КМДА завантажили понад 68 000 документів. Про це під час прес-брифінгу розповіла начальник управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату КМДА Катерина Баранова.

«Одним із важливих досягнень у сфері доступу до публічної інформації стало відкриття документообігу Київської міської державної адміністрації, яке відбулося влітку 2014 року за дорученням міського голови. Відтоді кожен, зареєструвавшись на офіційному веб-порталі, може завантажити із Системи обліку публічної інформації документи, які створюються в апараті та структурних підрозділах КМДА», – зазначила Катерина Баранова.

За її словами, в середньому щодня в системі реєструються понад 150 документів. Мова йде не лише про розпорядження КМДА, а й про доручення, накази, протоколи, акти, довідки, звіти, листи, відповіді на запити ЗМІ, доповідні записки та депутатські звернення, інші документи, створені в апараті КМДА, департаментах та РДА. Більшість із них доступна для завантаження. Винятком є документи, що містять інформацію з обмеженим доступом, наприклад, персональні дані громадян. Проте у відповідь на запит і ці документи можна отримати (під час підготовки відповіді із документів вилучають інформацію з обмеженим доступом шляхом ретушування).

Загалом робота Системи обліку значно спрощує пошук необхідної інформації і журналістам, і громадянам. А найближчим часом у КМДА планують дещо модернізувати систему, аби зробити більш зручним пошуковий механізм.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua