Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Залишився день, аби подати заявку на участь у відборі до Конкурсної комісії, яка обиратиме головного архітектора – Володимир Бондаренко

15 липня 2016 року, 10:18

16 липня 2016 року завершується прийом заявок на участь у конкурсному відборі представників громадських об’єднань, які увійдуть до складу Конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

«Відбір, під час якого будуть визначені представники громадських об’єднань, які увійдуть до Конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, відбудеться 29 липня о 14:00. Прийом заяв на участь у відборі розпочався 2 липня і триватиме до 16 липня (включно). Фактично, представники громадськості мають ще 1 день, щоб подати заявку», – нагадав керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Участь представників столичної громади дасть можливість зробити об’єктивний вибір під час конкурсу на посаду головного архітектора Києва – вважає Володимир Бондаренко. Саме тому міська влада так зважено та поставилася до відбору членів конкурсної комісії.

«Серед вимог до кандидатів від громадського об’єднання для включення до складу Конкурсної комісії – загальний стаж роботи не менше семи років, досвід роботи на посадах державної служби або в органах місцевого самоврядування, тобто володіння фаховими знаннями у сфері державної служби, зокрема, у сфері містобудування та архітектури. Я вже не кажу про такі прості та зрозумілі речі як володіння державною мовою чи наявність вищої освіти. Взагалі ж ми очікуємо плідної роботи тих, хто зможе гідно представляти інтереси київського суспільства та забезпечувати політично неупереджену та професійну роботу конкурсної комісії», – акцентував увагу Володимир Бондаренко.

Детальніше про вимоги до громадських об’єднань, які мають право висувати кандидатів, перелік необхідних документів та адреси для їхнього подання можна довідатись у документі

 «Рішення Конкурсної комісії щодо головного архітектора стане відправною точкою для формування архітектурного майбутнього Києва, який, зокрема, й у містобудуванні повинен проявити свій інноваційний та мистецький потенціал», – наголосив керівник апарату КМДА.   

За його словами, конкурс на посаду директора Департаменту містобудування та архітектури триватиме близько двох місяців. Відбуватиметься він вже відповідно до нового Закону України «Про державну службу», що набрав чинність з 1 травня 2016 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua