Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв та Посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен обговорили співпрацю в напрямі модернізації систем водо- і теплопостачання міст

19 жовтня 2021 року, 18:28

Сьогодні заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв та Посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен обговорили досвід та нові напрацювання у сфері водопостачання, водовідведення та теплопостачання міст.

За словами Петра Пантелеєва, Київ зацікавлений у налагодження комунікації для подальших спільних ініціатив.

«У нас давні стосунки із Данією. Зокрема, детальний аудит та розробка стратегії розвитку столичного водоканалу у 2002 році проводилися саме за сприяння датських фахівців. Ми прагнемо розвивати партнерські стосунки у пріоритетних напрямах: водопостачання, приймання стоків і централізоване опалення. Одним із важливих напрямів є реконструкція теплових мереж. За останні три роки у столиці замінили 340 км аварійних трубопроводів. Однак є стратегічно важливі об’єкти, які потребують особливої уваги. Наприклад, це мережі, що розміщені під мостом імені Патона, де ми щороку фіксуємо значну кількість пошкоджень через зношеність. І ми знаємо, що теплові мережі, що виробляються у Данії, є одними із найнадійніших та найсучасніших у Європі», – зазначив Петро Пантелеєв.

У свою чергу, Оле Егберг Міккельсен підкреслив важливість належного сервісу для містян, а будь-яка аварія здатна суттєво нашкодити звичному ритму життєдіяльності міста.

«Розумію, наскільки ваша робота є важливою для прогресу міста і ми хотіли б підтримати вас», – зазначив посол Данії.

Посол Данії також додав, що доцільно було б розглянути як фінансовий інструмент проект Danida Business Finance, який може цілком бути застосованим у випадку ремонтних робіт на київських системах.

Також у зустрічі взяли участь представники датської компанії Per Aarsleff, які є світовими лідерами з великих ремонтних робіт, капітального переобладнання каналізаційних систем, систем водопостачання з технікою, що дозволяє здійснювати ремонт без проведення земляних робіт. Вони працюють із українськими компаніями вже 25 років, зокрема у Львові, Одесі, Запоріжжі, Черкасах, Кременчуку. Наразі вже працюють з колегами з «Київводоканалу».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]