Версія для людей із вадами зору

Жорстокість до тварин має наслідки: КМЛВМ разом із представниками Деснянського управління поліції забрали 9 собак у власника через жорстоке поводження

19 квітня 2021 року, 18:19

КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» разом із представниками Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві забрали 9 собак у власника через жорстоке поводження.

До КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» надходили звернення щодо жорстокого поводження з тваринами. За словами заявників, у Деснянському районі міста Києва мешканець утримував 9 собак у неналежних для життя умовах та недостатньо їх годував. Сусіди жалілися на постійне скавчання чотирилапих.

Тварин вилучили згідно статті 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тепер горе-власник має заплатити штраф.

«Ознакою цивілізованого суспільства є гуманне ставлення до будь-якого життя. Закликаємо людей не бути пасивними до проявів жорстокості. І дякуємо співробітникам Деснянського управління поліції за спільну результативну роботу», – розповіла в. о. директорки КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталя Мазур.

Наразі тварини перебувають у притулку для тварин у Бородянці. Собаки проходять обов’язкове обстеження та лікування. Після реабілітації їм знайдуть родини.

Із початку року КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» зафіксувала 108 випадків порушення правил утримання тварин.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua