Версія для людей із вадами зору

Про турнір з рукопашного бою на Кубок Президента України

13
квітня субота

13 квітня 2019 року в Палаці Спорту відбудеться Турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів та рятувальних служб.

У турнірі візьмуть участь команди Управління державної охорони України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Головного Управління розвідки України, Державної фіскальної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національного антикорупційного бюро України, Державної кримінально-виконавчої служба України та інші. Члени команд - діючі представники силових структур.

На турнірі передбачається присутність Президента України, керівників військових та правоохоронних підрозділів, а також відомих спортсменів.

Організатори - Управління державної охорони України, Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська федерація рукопашного бою.