Версія для людей із вадами зору

Про Гала-концерт переможців Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи, який відбудеться 30 березня 2019 року о 14.00 у приміщенні Колонної зали Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36)

30
березня субота
час проведення 12:00

30 березня 2019 року о 12.00 у приміщенні Колонної зали Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36) відбудеться Гала-концерт переможців Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи. Цей концерт стане підсумком творчих змагань учнів духових відділів мистецьких шкіл з різних міст України.

Конкурс був започаткований у 2013 році Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів. Тоді він називався «Перший відкритий міський конкурс пам’яті Миколи Тимохи». У заході взяли участь переважно учні дитячих музичних шкіл та дитячих шкіл мистецтв міста Києва. Конкурс отримав широкий суспільний резонанс, тому наступний конкурс здобув статус Всеукраїнського.

Присвята конкурсу пам’яті Миколи Івановича Тимохи – данина видатному педагогу, кларнетисту й диригенту, який багато років очолював Київську дитячу музичну школу № 1 ім. Я. Степового та методичне об’єднання викладачів відділів духових музичних інструментів, був засновником та головою Ради директорів дитячих музичних та художніх шкіл м. Києва, сприяв відкриттю Київської дитячої філармонії. За дбайливої уваги Тимохи М.І. багато учнів його школи обрали музику своєю професією. Значний проміжок часу М. Тимоха працював також на кафедрі духових інструментів Київської державної консерваторії (нині – НМАУ) ім. П.І. Чайковського. Великий педагогічний досвід роботи з учнями- кларнетистами від їх перших кроків у школі до свідомого опанування інструменту у консерваторії дозволили Тимосі М.І. охопити всі ланки складного процесу навчання гри й узагальнити його в численних методичних розробках.

Цього року участь у Всеукраїнському конкурсі виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи візьмуть понад 200 учасників з великих та малих міст України: Києва, Одеси, Харкова, Львова, Дніпра, Полтави, Чернігова, Вінниці, Кривого Рогу, Павлограду, Глухова, Обухова, Вишневого, Нової Каховки, Нетішина, Коропця. Лауреати конкурсу стануть учасниками заключного Гала-концерту, на якому на них чекатимуть сюрпризи: театралізована мандрівка королівством музики та подарункові сертифікати від компанії «ІН-ДЖАЗ» – офіційного представника корпорації «YAMAHA» в Україні.

Сподіваємося, задоволення від конкурсу та від концерту отримають усі: діти й дорослі, учасники й слухачі.